Ważne informacje dla pacjenta

 

Godziny otwarcia działu rehabilitacji i odnowy bilogicznej:

  • poniedziałek – piątek 8:00-22:00
  • sobota 10:00-18:00

Zapraszamy do skorzystania z rejestracji na dogodne dla Państwa terminy i godziny:

  • osobiście – Centrum Rekreacji i Rehabilitacji „BUSHIDO” Rybnik-Nowiny, ul.Floriańska 1
  • telefonicznie - tel. 32 422 82 01

Na wszelkie pytania, odpowiemy telefonicznie lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Rejestracja osobista i telefoniczna w godzinach otwarcia „BUSHIDO”. Odwołanie terminu lub jego zmiana jest możliwa po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu w rejestracji, nie później niż na 2 godz. przed planowaną wizytą. Niestawienie się na nie odwołaną wizytę powoduje, iż zabieg przepada. W wyjątkowych sytuacjach sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.

 

Dla Państwa komfortu prosimy zaopatrzyć się w strój sportowy lub strój niekrępujący ruchu  i ułatwiający dostęp do zajętej chorobowo części ciała (ułatwi to prowadzenie terapii lub ćwiczeń) oraz obuwie zmienne.

 

Na pierwszą wizytę prosimy zabrać ze sobą dokumentację z wcześniejszego leczenia (np. skierowanie, wypis ze szpitala, zdjęcie RTG, opis RM, TK lub inne).

 

Nie wykonujemy zabiegów w ramach kontraktu z NFZ.

 

Rehabilitacji nie musi poprzedzać wizyta lekarska. W części przypadków fizjoterapeuta sam ustala niezbędne do uzyskania sprawności zabiegi. Oczywiście posiadana dokumentacja medyczna pomaga ustalić prawidłowy tok rehabilitacji. Gdy nie ma jasnej i jednoznacznej diagnozy lub stan pacjenta nie ulega poprawie polecamy konsultację z lekarzem oraz zalecamy dalszą diagnostykę.