Artykuły

Trening personalny w Bushido

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE NA SIŁOWNI – TRENING PERSONALNY

 

Poza propozycją personalną mamy na naszych gości także ofertę korzystania z siłownii bez osobistego trenera. Cennik wejść indywidualnych dostępny jest TUTAJ.

trening personalnyTRENING PERSONALNY jest przeznaczony dla każdego – niezależnie od wieku, płci, indywidualnych możliwości i potrzeb treningowych. Pozwala całkowicie skupić się na oczekiwaniach i potrzebach osoby trenującej, aby osiągnąć najlepsze efekty w optymalnie krótkim czasie.

Trening personalny pozwala tworzyć indywidualne rozwiązania. Dzięki nim można wyznaczyćnajskuteczniejszą drogę do osiągnięcia pożądanych efektów treningowych. Idealnie dopasowany plan treningowy pozwala czerpać radośc z podejmowanej aktywności fizycznej.

Jak przebiegają treningi?
Na początku współpracy dokładnie sprawdzamy możliwości ćwiczącego, aby dobrać optymalny pod względem bezpieczeństwa i wydajności program treningowy. Następnie przeprowadzamy tzw. etap treningu wprowadzającego, który zapoznaje ćwiczącego ze swoim ciałem, jego możliwościami i ograniczeniami. Dopiero po tak opracowanej fazie początkowej, kiedy osoba ćwicząca ma odpowiedni poziom wiedzy, przygotowania fizycznego i nastawienia do treningu przechodzimy do programu właściwego, który pozwala bezpiecznie rozwijać kondycję i sprawność osoby ćwiczącej we wszystkich aspektach.

Stałe elementy treningu:
1. rozgrzewka – część treningu zapewniająca bezpieczeństwo podczas treningu, odpowiada za podniesienie temperatury ciała oraz zwiększenie ruchomości i elastyczności stawów,
2. część główna – w zależności od celów treningowych i indywidualnych możliwości ćwiczącego zawiera szereg elementów specjalistycznych, jej forma gwarantuje bezpieczeństwo ćwiczącego poprzez dobór odpowiednich intensywności i metod treningowych,
3. część końcowa - rozciąganie i uspokojenie. Nasza fachowa kadra trenerów/instruktorów dobierze dla Ciebie optymalną formę treningu i zestaw ćwiczeń. Dzięki którym osiągniesz porządne efekty. Zadbamy o to, aby Twój trening był nie tylko skuteczny ale przyjemny.

Nasza fachowa kadra trenerów/instruktorów dobierze dla Ciebie optymalną formę treningu i zestaw ćwiczeń, dzięki którym osiągniesz pożądane efekty. Zadbamy o to, aby Twój trening był nie tylko skuteczny ale i przyjemny.

Zapisy bezpośrednio u Naszych instruktorów/trenerów lub w biurze. ZAPRASZAMY


OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI:

Trening spalania tkanki tłuszczowej

1

Chcesz zgubić zbędne kilogramy ? Myślisz, że jest to trudne i monotonne zadanie ? Mylisz się, ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową są lekkimi ćwiczenia. Zaplanuje specjalnie dla ciebie system treningowy w którym nie będzie mowy o monotonni i ciężkim treningów.

 

Trening budowania beztłuszczowej masy mięśniowej

2

Trening przeznaczony jest dla mężczyzn i kobiet których celem jest nabranie beztłuszczowej masy ciała. Trening ułożony jest tak aby kształtować wszystkie partie mięśniowe w równym stopniu. Efektem takiego treningu będzie piękne symetryczne ciało z doskonale wyrzeźbionymi mięśniami.

 

Ćwiczenia modelujące płaski brzuch

3

Jest to trening kształtujący piękną i symetryczną sylwetkę z naciskiem na mięśnie brzucha. Trening składa się z ćwiczeń siłowych ukierunkowanych na wszystkie aktony mięśni brzucha i treningów na maszynach cardio. Takie połączenie pozwoli ci ukształtować mięsnie brzucha na bardzo wysokim poziomie.

 

Ćwiczenia na zgrabne uda, łydki i jędrne pośladki

4

Chcesz aby twoje pośladki były zawsze jędrne i sprężyste a uda i łydki przykuwały uwagę mężczyzn ? Zaplanuje dla ciebie trening który zredukuje cellulitis, zmniejszy obwód ud i bioder a łydki staną się smukłe i przyjazne dla oka.

 

Treningi poprawiające kondycję

5

Wchodzisz po schodach i łapie cię zadyszka a może niedzielny spacer z rodziną jest dla ciebie czynnością która przyprawia cię o zawrót głowy ?? Czas aby popracować nad kondycją.

 

Trening dla osób wybierających się na narty

6

Trening przeznaczony dla osób które w niedalekiej przyszłości wybierają się w góry poszusować na stoku. Specjalne ćwiczenia nóg pozwolą przygotować twoje stawy, więzadła i przyczepy na nietypowe obciążenia jakie występują podczas jazdy na nartach.

 

Trening mocne plecy dla osób z wadami postawy

7

Miewasz bóle pleców spowodowane siedzącym trybem pracy ? nie pozwól aby tatki styl pracy doprowadził cię do wad postawy i garbienia się ! Oddaj się w ręce osoby która zadba o twoją postawę i ułoży specjalny plan treningowy który rozwinie twoje plecy tak aby były silne i w odpowiedni sposób rozwinięte.

 

Trening dla dzieci z nadwagą

8

Jeżeli twoje dziecko nie radzi sobie na zajęciach wychowania fizycznego i ma delikatną nadwagę. Specjalnie dobranie ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową i poprawiającą ogólną sprawności fizyczną, szybko poprawią wyniki sportowe twojego dziecka. Ćwiczenia są ułożenie w taki sposób aby nie zaburzały fizjologicznego rozwoju młodego człowieka.