Artykuły

Informacje o CRiR Bushido

 

 

W końcu lat 70-tych grupa ludzi skupiona w Ognisku Specjalistycznym TKKF "Bushido" postanowiła rozbudować swą siedzibę i stworzyć ośrodek, którego działalność oparta byłaby o filozofię dalekowschodnich sztuk walki. Pasja tych ludzi oraz bezinteresowne oddanie idei doprowadziła w efekcie do wybudowania Centrum Rekreacji i Rehabilitacji.

 

Dzisiaj "Bushido" zmieniło charakter swojej działaności i jest miejscem wyspecjalizowanych usług rehabilitacyjnych, rekreacyjnych i fitness. Cieszy się dużym uznaniem ze strony zarówno lekarzy jak i klientów. Posiadamy sprzęt najwyższej klasy i profesjonalnie przygotowany personel. Z zabiegów fizjoterapeutycznych mogą korzystać tu osoby z wszelkimi schorzeniami, szczególnie po urazach ortopedycznych oraz z zespołami bólowymi i przeciążeniowymi narządu ruchu.

 

Indywidualnie zaplanowany trening lub terapia i kompleksowa opieka zespołu specjalistycznego złożonego z fizjoterapeutów, trenerów, a także możliwość konsultacji z lekarzami specjalistami pozwalają na maksymalizację efektów. Obecnie w "Bushido" przyjmuje specjalista chorób wewnętrznych i kardiolog, ginekolog-położnik oraz chirurg dziecięcy. Także w ramach opieki nad młodymi sportowacmi funkcjonuje gabinet sportowo-lekarski, który obejmie swoją opieką profilaktyczną kilkaset dzieci i młodzieży uprawiających sport wyczynowy.

 

W "Bushido" stworzyliśmy warunki dla tych wszystkich, którzy kierują się maksymą "W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH". Zapraszamy na zajęcia fitness: TABATA, Fit Mix, TBC oraz ZUMBA. Amatorom spokojniejszego ruchu proponujemy ćwiczenia z fizjoterapeutami w "Szkole Pleców", JOGĘ, Klub Aktywnwego Seniora, a indywidualistów zapraszamy do klimatyzowanej siłowni, na trening personalny, trening wytrzymałościowo-szybkościowy z Arturem Kejzą lub karate. Dla przyszłych mam doskonałe będą zajęcia "AKTYWNA MAMA", a dzieci świetnie spędzą czas na karate, judo, urodzinach na sportowo lub na pólkoloniach letnich i zimowych. Lubisz taniec? Zapraszamy na kursy salsy ze szkołą "El Pachanguero".

 

Czekamy na Całe Rodziny!

 

Celem naszej pracy jest nie tylko uzyskanie  poprawy stanu ruchowego, ale również przywrócenie radości życia, bowiem wierzymy, że potrzeby emocjonalne każdego człowieka są równie ważne, jak sprawność fizyczna. Wspieramy więc naszych klientów poprzez stosowanie skutecznych technik terapeutycznych oraz odprężających zabiegów w saunie i gabinecie hydroterapii stwarzając przyjazną, ciepłą, przesyconą optymizmem atmosferę. Serdecznie zapraszamy na regularne SEANSE SAUNOWE Z SAUNAMAJSTREM - nowy wymiar saunowania.

 

Rozwiń naszą stronę i sprawdź co proponujemy dla Ciebie i Twojej rodziny.